Soutěže, úspěchy

Mistrovství Prahy 2017

V sobotu 30.1. v deset hodin ráno před námi hráli dorostenci a pak jsme přišli na řadu my. Hráli jsme 4×30 hodů rozdělené na dvě části plné a dorážku. Celou dobu jsme se s Terkou drželi stále spolu a pak nakonec to rozhodla poslední dráha kde se Terka dobře poprala s dorážkou, ale stejně rozhodovali poslední hody v dorážce. A nakonec Terka vyhrála o pouhých pět kuželek. V neděli ráno jsme se sešli v devět a začínali jsme my jako dorostenky. Tou samou disciplínou jako v sobotu. Začátek začala Terka dobře, utekla mi asi o dvacet kuželek, ale na třetí dráze se Terce přestalo dařit za to mě se dařit začalo a tak jsem třetí dráhu vyhrála. Ale jako v sobotu to rozhodla poslední dráha, kterou jsem sice taky vyhrála ale na vítězství to bohužel nestačilo, když Terce spadli tři devítky za sebou tak jsem věděla, že se budu muset spokojit s druhým místem a stříbrnou medailí. Terka měla více štěstí a tak mě nakonec v celkovém součtu porazila o pouhých 13 kuželek.

Fotbal

Do okresního kola v malém fotbalu jsme přihlásili tým složený ze žáků 7. -9. ročníku naší školy. Celkem se na fotbalovém stadionu v Poděbradech sešlo 8 týmů z Nymburka, Poděbrad, Křince a Milovic. Konkurence byla velká, hlavně týmy Poděbrad působily dojmem nejsilnější konkurence. Což se nakonec potvrdilo i v samotných zápasech.

Milovice byly ve skupině B, kde se nám podařilo vítězství nad týmem Křince, Nymburku (ZŠ Komenského) a malá prohra s týmem Poděbrady I.  Ze skupiny jsme postupovali z druhého místa.

V semifinále se nám postavil do cesty soupeř z Poděbrad II. A bohužel nás odsunul do boje o třetí místo.

Boj to byl velký, kluci nechtěli dát nic jen tak a všichni se snažili na 100%. Bohužel okolnosti nedopřály týmu Milovic vyhrát vytoužený pohár a o jeden gól jsme skončili na nejméně oblíbeném, čtvrtém, místě.