Sněhuláci pro Afriku

Sněhuláci pro Afriku

Naše škola se zapojila do charitativní akce: „KOLA PRO AFRIKU“. Znamená to, že ve vyhlášený den – jakmile ještě trochu nasněží, půjdeme stavět sněhuláky. Každá třída postaví jednoho co nejoriginálnějšího sněhuláka (možnost využít africkou tématiku). Startovné za stavbu sněhuláka jsou 2,-Kč na žáka. Vybrané peníze se pošlou na účet Kol pro Afriku (9292929292/2700), budou použity na převoz kol dětem do Gambie.

Nejoriginálnější sněhulák bude reprezentovat naši školu v soutěži sněhuláků.

PROSÍM VŠECHNY ŽÁKY A KANTORY – MĚJTE U SEBE 2,-Kč, BUĎTE PŘIPRAVENÍ (TEPLÉ OBLEČENÍ A RUKAVICE), DEN STAVĚNÍ SNĚHULÁKŮ MŮŽE BÝT TŘEBA ZÍTRA. KDO VÍ, JAK NÁS POČASÍ PŘEKVAPÍ.

Všem moc děkuji a těším se na sněhuláky

Jana Nováková – patron akce na naší škole

Komentáře nejsou povoleny.